LISTADO DE EMPRESAS/ENTIDADES COLABORADORAS CON EL PROGRAMA PAUSO BERRIAK Y PERSONAS QUE HAN FORMADO/FORMAN PARTE EN ELLAS.

DONOSTIA KULTURA - NAIARA ETA AITOR

90 GRADOS ILEAPAINDEGIA- CRIS

AIBAK-JON

ALBIE SA-MIKEL

Alcampo-Denis Jon-Roberto eta Richard

Alkartasun Lizeoa Beasain-Montse

Andoaingo Udala-Aihotz

Andramendi Ikastola - Ioritz

Anoetako Herri Ikastola-Unai

Antoniano Ikastola-Ander

Aquarium Donostia- Iaki Chivite

Arizmendi Ikastola-Gorka

ARMERIA ESKOLA - JAIONE

Arrasateko Udala-David, Jymy eta Adelaida

asesoria txingudi-fernando, naiara

ASOCIACION DE HOSTELERIA DE GIPUZKOA- PEIO

ATARI GASTROTEKA-Pablo Martija

ATLETICO SAN SEBASTIAN-RICHI

Atzegi- Daniel

AUSOLAN- JUAN PEDRO - JON ETA MIKEL

AYUNTAMIENTO DE AZPEITIA-MADDI GURRUTXAGA

AYUNTAMIENTO DE ORDIZIA- Eneko De Carlos

AZKOITIAKO UDALA - ANDER

Azpeitiko Udala- Ander

Basque Culinary Center-Enrike, Eneko, Aitor, Jon eta Paul

BBVA -GUILLERMO ETA ASIER

BEASAIN KIROL FUNDAZIOA - MONTSE

Beasaingo Udala-Iigo

Bergarako Udala-Amagoia- Markel ETA IONE (MUSIKA ESKOLA)

BERISTAIN LOGISTIKA - AITOR

Bicolan-Nekane

BIDASOA ACTIVA-Pablo

BIHARKO - EDURNE, MAIALEN -EDURNE ETA LUPE

Bizipoz Kafe - Angelica

BROTONS ESTILISTAS - NEREA ASTARBE

C. Cristobal Gamon Errenteria-Lidia

CAF - Mikel

CAFE OQUENDO- JON

CAFETERIA TAKAROA -JUAN LUIS

Cmara Comercio Gipuzkoa-Edurne, Isabel eta Ane

CARREFOUR - ROSA - FERNANDO - JULEN ETA MAIALEN

CASER -ION ANDONI - ARITZ ETA NAIARA

CC Urbil- Oscar

Cebanc-Tamara

CEIP Ikasbide-Lorena

CIFP Don Bosco LHII - MARTIN

Colegio Alemn- Ane y Victor

Colegio Amara Berri-Maria eta Iaki

CONATEC - SERGIO

Cruz Roja- Guillermo, Mayra eta Iosune

DEBABARRENA ESKUALDEKO MANKOMUNITATEA - MANUEL ETA LUCIA

Decathlon- Javi

Dela Rosa Estilistas-Cristina

Deusto Unibertsitatea-Eneritz eta Josean

Diario Vasco- Lourdes ETA AITOR

DKV SEGUROS (Donostia)-JEAN CARLOS ALMEIDA

Donostiako Udala - Leire

DYA-Ellande

EDERTU-BEGOA

Egaa gozotegia - Ainhoa

EIBARKO KIROL PATRONATUA-JAIONE

Eibarko Udala-Nuria

Ekintza Fundazioa-Enrike

Ekogras-Mikel eta Jokin

El Corte Ingls- Iaki, Carmen eta Yosra

EL PILAR IKASTETXEA - JOSUNE ETA MARTA

Elatzeta Ikastetxea-Jon

ELDUAIEN HIZKUNTZA ESKOLA - PAULA ETA ANE

Elgetako Udala-Aner

Elgoibarko Udala-Aitor

Elhuyar Fundazioa-Gaizka

Elkar-Anartz

Elkargi S.G.R.-Amaia

ENDANEA - UXUE

EPA ZULOAGA-AINHOA

ERAIN -AINHOA - ENARA ETA JON

EROSKI -JOEL, IDOI, EIDER, YERAI eta JON

Errenteriako Udala-Oihana

ESCUELA AIALA ZARAUTZ-EGOITZ

Etxepare-Gaizka

EUKI - Iigo

EULEN(ERRENTERIA)- SUSANA M

Eureka Zientzia Museoa-Fernando

EuskoMedia-Anartz

FAGOR EDERLAN - IOSU

Festival de Cine de San Sebastin- Gorki

FIALLEGAS LAKA & ASOCIADOS ABOGADOS- ITZIAR

FNAC-Lisbeth, Juan A eta Mikel

FORUM SPORT-MARTIN, LUIS ANGEL ETA MAIALEN

FUNDACION ULIAZPI-NEREA, NAIARA ETA JESUS

ganboa centro grafico-aitor

GBC - Mikel

GEARBOX GAMESA - JESUS

Gerozerlan Lamourous-Igor, M Eugenia Y Lorena

GESTION HOTELERA TOURACTIVE S.L.(FUERTE SAN MARCOS)-UNAI

Gipuzkoako Foru Aldundia- Peio, Jose eta Lourdes

GIROA - ANE

GISASOLA EGOITZA - AMAGOIA

GKN Driveline-Jose

GLHBI TOLOSALDEA-IAKI

GOIZEKO IZARRA IKASTOLA- Malen

GONHER-AINHOA

Grupo DELTA- Aritz eta Aitor

GRUPO UVESCO (SUPERMERCADOS NETTO Y BM)- IAKI- IRIA ETA UXUE

GSR S.COOP.-BEAT, IOWA, GORKA,FERNANDO ETA JUNE

GUARDERIA GALTZATTIPI-ITSASO ETA MIRIAM

GUARDERIA LOREKA-KARMELE

GUARDERIA TILIN TALAN - ANDREA

GUARDERIA TXIKI TXOKO-ITSASO

HAMALAU JATETXEA - GORKA

HARINA Y CAF-XABIER

hegalak zabalik fundazioa-andrea

Herboristeria Alea Ekodenda - Ion

HERNANI BHI -XABIER

Hernaniko Udala-Xabier

Herri Ametsa Ikastola-Unai

hondarribiko musika eskola-jose a

HOSPITAL COMARCAL IRUN- JUAN PEDRO

HOSPITAL SAN JUAN DE DIOS - IKER

HOTEL ASTORIA 7-PEDRO

HOTEL DOLAREA-IGONE

HOTEL LASALA PLAZA

IES DUNBOA IRUN-RAFA

ies koldo mitxelena errenteria-lander

IES ZUAZOLA LARRAA OATI- KEPA

IFPS BIDASOA IRUN-SERGIO eta JESUS

IKASLAN GIPUZKOA-IAKI ETA KEPA

IKUSI MAKUSI-ESTHER

IMAK ESTILISTAS- Nerea

IIGO LAVADO RESTAURANTE- JUANPE

INMAKULADA TOLOSAKO LANBIDE IKASTOLA

INSTITUTO LEIZARAN - MIKEL

IRAURGI IKASTETXEA - ELI

IRN BIBLIOTECA-Iker Galarza

Irungo Udala-Itsasne, Ivan eta Pablo

ITURBIDE EGOITZA-ADELAIDA

Izarbide - Jokin

IZOTZ JAUREGIA (Donostia)-JOXEAN, MARTA ETA JOKIN

JOSE ARANA EGOITZA - MAITE

JUGUETTOS - LIDIA ETA YOSRA

K6 Gestion Cultural - Amaia Calvillo

Katalin Erauso Ikastetxea-Aitor

KENDU - JESUS

KIABI - ANDREA RODRIGUEZ

Kimetz Ileapaindegia - Eider

KIROLBET - MAYTE

Koldo Mitxelena-Naiara

KUKUBIL-Naiara

KUNSTHAL-HAIZEA GARCIA

Kutxa Fundazioa - Ana eta Ainhoa

LA PERLA - AINHOA

LA SALLE -ALOA - QUEILA - NEREA - M CARMEN -JOSEBA ETA JULEN

LAB SINDIKATUA-Maider

LARRAMENDI IKASTETXEA-MARKEL RODRIGUEZ

Lasarteko Udala-Jon, Amaia eta Aitor

LAVANDERIA ZURI ZURI-OSCAR eta iowa

legazpiko udala-ainhoa z

Lur Denok- Jose Miguel

LURAUTO CONCESIONARIOS - ASIER

LUZARO-OIHANE ZUBIAURRE

Maite Betelu-Victor

MAJORI KIROLDEGIA (Ordizia)-CARLOS ETA GORITZ

MARIA ETA JOSE IKASTETXEA - IZARO

Mary Ward Ikastetxea-Samuel

MCDONALDS- BELARTZA-Mario Castilla

MIGUEL ALTUNA INSTITUTA (Bergara)-IBAI

MIZPIRUALDE-AMAGOIA ETA IBAI

Mondragon Unibertsitatea-Gorka - KEPA ETA DENIS

Mutualia-Josean ETA ANARTZ

NAHIKIDA S.L. - MARCOS

NAZARET-Mikel Ansoalde

NOTARIA ROBERTO OLIVER PUERTOLAS-ANE A

OIARTZUNGO UDALA - MARIA

Olarain-Fernando

Oatiko Udala- Virginia

Orlegi productos ecolgicos - Angus

ORONA - KERMAN

OSAKIDETZA ZUMARRAGA-MARKEL

PADEL 4-JON ETA JESUS

pagosa-natxo

pasaiako udala-amaia

Policlinica Gipuzkoa-Nerea

POLIDEPORTIVO RENTERIA - BERNABE

Politecnio Easo-Amaia eta Ivan

Pottoki haurtz.-Mila

Presentacin de Mara Ikastetxea-Xabier

PROELEK - JUNE

Real Club de Tenis de SS-Andoni

REPSOL - BEAT ETA XABI

RESIDENCIA DOMUS VI BERRA - MAIALEN

RESIDENCIA SAN ANDRES-JON GALLARDO

Restaurante Cortazar - Monica

RESTAURANTE FELIX MANSO - HAIZEA

RESTAURANTE VIA FORA-UNAI

ROBERS LEIRE

SAMSIC(ZORROAGA)-TAMARA

SAN BARTOLOME IKASTETXEA-MARTA

SAN JOSE IKASTETXEA - IKER

San Miguel Ikastetxea - Malen

SAN TELMO MUSEOA-MARTA

SAN VICENTE DE PAUL IKASTETXEA - ENARA

SANITAS- VANESSA- QUEILA ETA RICARDO

Santa Ana Egoitza-Peio

SANTA TERESA IKASTETXEA - ION

Santo Tomas Lizeoa- Haritz ETA JON

Sociedad Industrial de Transmisiones-Aitor

Somos Asesores Eibar-Peio

SORALUZEKO IKASTOLA-ITZIAR

Soraluzeko Udala-Itziar

SUGUZ - UNAI

SUSHI DONOSTI - ALBERTO

TABAKALERA- Martn Domingo

Talaia Hondarribiko Ikastola-Jon

TALLER ESNAOLA-ANGEL

TARTUFA-JUNE TEJERO

Tekniker-Javier

THE LOAF-MARKEL

TOLOSAKO UDALA- VICENTE ETA EDURNE

topic tolosa-miguel

Trebe Cafeteria-June

Txantxiku Ikastola-Ainhoa

UDARREGI IKASTOLA - MARKEL

UNED - MIKEL

UROLA ERDIKO MANKOMUNITATEA - BEAT

URRETXU-ZUMARRAGA IKASTOLA - SAIOA ETA IAKI

Usurbilgo Udala-Olaia, Onintza eta Jon

UTE Ibarra Kiroldegia-Iker

UZTURRE EGOITZA - EIDER

VEGA&POSTIGO Abogados-MARCOS OCIO

ZARAGUETA HERRI ESKOLA (Orio)-JOSEBA

Zarauzko Turismo Bulegoa-Haritz

ZARAUZKO UDALA - ONINTZA ETA LOREA IRIBAR

Zumaiako Udala-Egoitz

ZUMARDI - JUAN IGNACIO

ZURRIOLA SURF ESKOLA-GORKA

PAUSO BERRIAK: Camino Illarra, 4 | 20018 Donostia-San Sebastián | Teléfono: 943 000 795

Financiado por:
Entidades gestores: